Bursa Görükle Çilingir Hizmeti

Çilingir Görükle 7/24 Hizmet

Görükle Çilingir

Herkesin başına gelmiştir belki de mutlaka hayatında en az 1 yada 2 kere gelecektir. Belki de daha fazla. Evimizin, işyerimizin, aracımızın anahtarını kaybettiğimiz yada bir yerde unuttuğumuz. Eski dilde açar adı verilen anahtarın önemi işte o an aklımızda parlayıverir. Evimize, işyerimize giremeyip dışarıda kalma duygusu insanı kısa süreli bir şoka uğratır.

Dışarıda kalma, kendini güvende hissedememe duygusunun verdiği gerginlik ile acil çözüm arar insanoğlu. Çağımızın teknolojisi olan interneti de kullanarak saat kaç olursa olsun en yakınlarında ona yardımcı olup soruna çözüm olacak ciddi bir çilingir arayışına girer. Görükle Acil Çilingir arayışı buna bir örnektir.

Görükle ve civar mahalle ve köylere verdiğimiz çilingir hizmetimiz gece ve gündüz kesintisi devam eder. Bizler kapıda kalan, mağdur olmuş kişilere anında, güvenilir ve kaliteli işçilikle çilingir hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Görükle Dumlupınar Çilingir ve Kilit Değişimi

Bilindiği üzere Görükle semti öğrenci ve memur potansiyeli ağırlıklı bir yerleşim yeri olduğundan dolayı sıkça ev değiştirilen, kiralanan ve boşaltılan da bir yerdir. Durum böyle olunca anahtarı unutmalar veya yeni taşınılan evin güvenlik sebebiyle kilidini de değiştirmek isteyenler olmaktadır. Kilit değişimi konusunda da Dumlupınar mahallesinde hizmet veren bir çilingir olarak yanınızdayız. Bizi aramanızla konumuza gelip kısa sürede güvenli ve emniyetli yeni kilidi takıyor, anahtarlarını size sunuyoruz. 

Görükle Sakarya Çilingir

Görükle mahallesi artık tek isimle birleştirilse de Sakarya mahallesinde hizmet sunan bir çilingir olarak hemen bizi arayabilirsiniz. Kısa sürede geliyor ve en uygun çilingir fiyatlarıyla size hizmet sunarak mağduriyetinizi gideriyoruz. 

Kaliteyi uzaklarda aramayın, Görükle Bizim Çilingir, Görükle’de, Sizinle…

 

Sizlere Yardımcı Olup Kilitli Kalmış Kapınızı Açarken;

 • – Dairenin/Konutun size ait olup olmadığını doğruluyor ve güveni ön planda tutuyoruz,
 • – Yeni nesil özel cihazlarımızla kapınıza ve tesisatınıza asla zarar vermeden en seri şekilde açım yapıyoruz,
 • – Gece / Gündüz günün her saatinde mağdur kalabileceğinizi hesap ederek telefonumuzu ve whatsapp hattımızı sürekli açık tutuyoruz,
 • – Taahhüt ettiğimiz sürede size geliyor ve gereksiz bekletme yapmıyoruz,
 • – Başka çilingirler / ustalar / taşeronlar ile çalışıp onları sizlere yönlendirmiyoruz, bütün işi bizzat kendimiz ele alıyoruz. İşin  başındayız.
 • Görükle çilingir fiyatlarıyla baz alındığında en uygun ve ekonomik, bütçe dostu fiyatlarla hizmet verip bütçenizi zorlamıyoruz,
 • – Gerekirse yeni anahtarınızı ilk fırsatta yeniden çıkarıp yepyeni bir anahtar sahibi olmanızı sağlıyoruz.

BURSA GÖRÜKLE ÇİLİNGİR

Anahtarınızı İçeride Unutursanız Ne Yapmanız Gerekir?

Anahtar içeride olsa bile dışarıdan kilidi açmanın birkaç yolu vardır. Bu konuda çilingirler uzmandır, el pratikliği, mesleki tecrübe ve bazı ekipmanlar ile dakikalar içinde kapınızı açar. Acil bir durumda kapı veya kilit açmak için özellikle Bursa Görükle Yerleşim veya civar mahalle-köylerde gece ve gündüz hızlı çilingir hizmeti alabilirsiniz. Bir kapıyı zarar vermeden açmak bazı özel ekipmanlar kullanılır. Klasik kilit açmalara ek olarak, çilingirlerin kapıyı açmak için kullanabilecekleri çoklu seçimler ve diğer araçlar da vardır. Durum neyi gerektirirse, vurmalı yöntem ile klasik yöntem arasında bir ayrım yapılır.

Şunu da iletmeden geçmek istemiyoruz, her kapı öyle kolay açılmayabilir. Yani her çilingir her kapıyı kolayca açabilir diye bir genel kural da yoktur. Üzerinde biraz uğraşması, zaman harcaması da gerekebilmektedir.

Çilingir Görükle Hizmetlerinde Verdiğimiz Hizmetler

 • Kilitli ev içeride kalan anahtar: Bir ev veya işletmeye giriş sağlama
 • Kayıp anahtar: evlerin ve işyerlerinin anahtarlarını değişimi, yenilenmesi
 • Kilit ve Kapı Açma: her türlü kapı kilidini açma
 • Kilitli kapıların kilidinin açılması
 • Anahtar kırılması ve içine sıkışması gibi kapı kilidi sorunları
 • Kapı kilidi onarımları: hasarlı veya kırık kilitleri onarma
 • Kilit değiştirme
Anahtarınız Kaybolursa Ne Yapmalısınız?

Anahtar mı kayboldu? Bir çilingir acil bir durumda yardımcı olacaktır. Bursa Nilüfer Görükle’de 7/24 size çilingir hizmeti verecek bir ekibimiz olduğunu unutmayın. Eviniz ve ya ofis anahtarını kaybetmiş olabilirsiniz. Görüklenin neresinde olursanız olun size bir telefon kadar uzaklıktayız. Kendi başına çözüm bulmak ya da deneme yanılma yoluyla bir kilidi açmak için zaman ve beceri gerekir. Kapı ya da kilide hasar verebileceğiniz kulaktan dolma yöntemler denemeyin. Böyle bir durumda kilidi uygun aletler ve gerekli bilgi birikimi ile makul bir sürede kapıyı açabilecek olan BURSA GÖRÜKLE çilingir olarak bizlerle iletişime geçilmesini tavsiye ederiz.

Hizmet veren ekibimiz pratik şekilde kilitleme elemanlarını doğru konuma getirir ve kilit açılabilir. Bursa içi 24 saat arama yapabileceğiniz iletişim numarası üzerinden acil durum ve adres bildirimi yapabilirsiniz. Herhangi bir yerde kilitli kaldığınızda da bizi arayabilirsiniz.  Profesyonel ekip ve Ekipman ile çalışarak uygun fiyatla tüm kapı türlerini açıyoruz. Çelik kapı, demir kapı, oto kapısı gibi her tür için ayrı ve özel teknik kullanarak ASLA kapılara hasar vermeyerek titizlikte çalışıyoruz.