Görükle Su Tesisat Tamir Hizmetleri

Görükle Tesisatçı

Bursa Görükle Su Tesisat Tamiri

Görükle, Kayapa, Hasanağa, Göçmen Konutları, Akçalar ve Gölyazı çevrelerine su tesisat sorunlarınıza acil çözüm buluyoruz. Görükle Su Tesisatçısı Olarak yakın çevre de dahil olmak üzere her türlü su tesisat problerinizde bize ulaşabilirsiniz. Önce sorunun kaynağını tespit ediyor sonra fiyatlandırıp en uygun teklifi size sunuyoruz. Müsait olduğunuz ilk an konumunuza geliyor ve kaliteli işçilik ile sıhhi tesisat sorunlarınızı çözüyoruz.

Görükle Tesisatçı Ara

Eğer Bursa Görükle’de oturuyorsanız ve acil su tesisatçısı ihtiyacınız oluştuysa yapacağınız en doğru seçim Görükle’de olan bir tesisatçıyı çağırmaktır. Çünkü hem kısa sürede arızaya müdahale edebilmek hem de ulaşım masraflarını minimize edebilmek için yakınlarınızda, hatta semtinizde size yakın bir tesisatçıyı bulmanız avantaj sağlayacaktır.

Bizler de Görükle Su Tesisatçısı olarak sizinle aynı semtte olmamızın fırsatını size sunuyoruz. Örneğin Bursa’nın daha uzak semtlerine sıhhi tesisat tamiri hizmeti vermiyoruz. Sebebi ise daha çok bizlerin de ikamet ettiği, günden güne büyüyen ve su tesisat arızalarının sıkça yaşanabildiği şirin bir semt olan Görükle de bulunmamızdır. Kayapa ve Hasanağa semtlerinin de Görükleye yakınlığı göz önüne alındığında Kayapa Tesisatçı veya Hasanağa Su Tesisatçısı aramalarınızda da kısa sürede kaliteli hizmet vermekteyiz.

Görükle, Göçmen Konutları, Kayapa ve Hasanağa Su Tesisatçısı Olarak Aşağıdaki Hizmetleri İşçilik Garantimizle Müşterilerimize Sunuyoruz:

 • – Lavabo montaj ve tamiri, akıtan lavabonun onarılması, yeni lavabo montajı,
 • – Klozet iç takım değişimi ve klozet su kaçaklarının giderilmesi, rezervuar tamiri,
 • – Donmuş, paslanmış, patlamış ve arızalı vanaların değişimi,
 • – Musluk, çeşme onarımı / tamiri veya değişimi,
 • – Bulaşık makinası montajı, giderinin bağlanması,
 • – Çamaşır makinası montajı ve giderinin bağlanması,
 • – Duş başlığı ve batarya tamiri, montajı, yenilenmesi, küvet tamiri,
 • – Ufak tefek su kaçaklarının tespiti ve yerinde müdahalesi, (Kameralı su kaçağı hizmetimiz maalesef yoktur)
 • – Sızdıran boruların akıntılarının tespit edilmesi ve sızıntının kesilmesi,
 • – Damlayan muslukların tamiri, 
 • – Pencerelerinize ve kapılarınıza sineklik imalatı ve montajı,
 • – Vanaların kontrolü (Küresel vana dahil) ve gerekiyorsa değişimi gibi temel su tesisatsıhhi tesisat işlemlerinizi itina ile yapmaktayız.

Size En Yakın Tesisatçı

Bursa Görükle Su Tesisatçı Usta Fiyatları

Tesisat tamiri fiyatları için net birşey söylemek maalesef ki çok zordur. Sebebi ise arızanın boyutu, türü ve kullanılacak malzeme çeşit ve sayısına göre değişiklik göstermesidir. Fakat şunu da söylemeliyiz, Görükle öğrenci yeridir. Öğrenciye odaklı bir hizmet anlayışımız olduğundan dolayı da sizler için en düşük fiyatları belirleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Malzeme parasını da dikkate alarak bizlerin alacağı işçilik bedeli her zaman sizin avantajınıza bir fiyat olacaktır. Görükle’de su tesisat tamirinde en uygun fiyat garantisini sunuyoruz.

Görükle Tesisatçı

Klozet su kaçırıyor diye dert etmeyin, içinde zaten belirli bir süre sonra yenilenmesi gereken tamir takımının değişme zamanı gelmiş demektir. Ya da tamir takımı sağlam olup daha basit bir ayar gerekebilir. Yüksek masraflar gözünüzü korkutmasın, çünkü amacımız size öncelikle en az maliyet çıkararak işimizi yapmaktır. Aynı şekilde diğer su tesisat arızaları içinde aynı prensibimiz geçerlidir. Örneğin duş bataryanız arızalandı ise yine görükle su tesisatçısı olarak yanınızdayız. Bütçenize uygun yeni bir bataryayı (Kalitesine siz de karar verebiliyorsunuz) takıyor ve su tesisat arızanızdan sizi kurtarıyoruz.

Görükle tesisatçı olarak size sunabileceğimiz hizmetler konusunda en sağlıklı bilgiyi hemen bizi arayarak sorabilirsiniz. Kaliteyi uzaklarda aramayın! Semtinizde tesisatçı varken uzaklara gitmeyin. Kısa sürede düşük maliyetler ile işinizi çözün…

Hemen Bizi Arayabilirsiniz (0537 991 45 30)

Su Tesisat Arızaları Neden Olur?

Bir çeşme çeşitli nedenlerle sızıntı yapabilir, bazı yaygın nedenler şunları içerir:

 • Aşınmış veya hasar görmüş contalar: Zamanla, çeşmenin sıhhi tesisat bağlantılarının etrafındaki contalar aşınıp deforme olarak suyun kaçak yapmasına/sızmasına/damlamasına neden olabilir.
 • Çatlaklar veya hasar: Fıskiye, taş veya beton gibi çatlamaya eğilimli bir malzemeden yapılmışsa, hasar görmesi veya donma sıcaklıklarına maruz kalması durumunda sızıntılara neden olabilir.
 • Tıkanmalar veya tıkanıklıklar: Çeşmenin tesisatı moloz atığı veya benzeri atıklarla tıkanırsa, su düzgün akamayabilir ve çeşmeden dışarı sızabilir.
 • Yanlış kurulum: Bir çeşme daha ilk tesisat ve projelendirme aşamasında düzgün kurulmazsa, zayıf sızdırmazlık veya yanlış tesisat bağlantıları nedeniyle sızıntı yapabilir.
 • Yanlış bakım: Çeşme düzenli olarak temizlenmez ve bakımı yapılmazsa, tesisatta kireç gibi bazı minerallerin birikmesi veya pas, korozyon nedeniyle sızıntılar oluşabilir. Su tesisatınızı mutlaka işinde uzman ustalara emanet etmelisiniz.